Wielkie otwarcie - eAnka.pl

Dodał: Adam Przytuła w: Root On: Komentarze: 0 Wyświetleń: 994

KIM JESTEŚMY?

Firma Anka sięga swoim początkiem roku 1997, co jest gwarantem naszej solidności i doświadczenia w kontakcie z klientami.

Posiadamy szeroki asortyment artykułów szkolnych, biurowych, gospodarstwa domowego oraz zabawki, kosmetyki i chemię, dzięki czemu nasz sklep jest idealnym miejscem na zakupy zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych. Posiadamy szerokie grono odbiorców, których każdego dnia staramy się obsłużyć w miłej i ciepłej atmosferze.

Posiadamy sklep stacjonarny przy ulicy Kościuszki 17 w Kadzidle, do którego serdecznie zapraszamy :)

Działamy już 21 lat i z tej okazji tworzyliśmy sklep internetowy, aby nasi Klienci mogli dokonywać codziennych zakupów w sposób prosty, wygodny i przyjemny.

Mieszkańcom Kadzidła umożliwiamy dokonywanie zakupów w naszym sklepie z dostawą do domu nawet tego samego dnia, przy zamówieniach złożonych do godziny 17. Nieco dalszych Klientów zachęcamy do zamawiania produktów z dostawą kurierską. W niedalekiej przyszłości zwiększymy możliwości dostaw, aby jeszcze bardziej usprawnić zakupy :)

Szczególnie zachęcamy do kupowania produktów w promocyjnych cenach w naszym sklepie internetowym i odbierania ich osobiście w naszym sklepie stacjonarnym.

Komentarze

Napisz komentarz